מאמרים:

חסכו עד 40% במחירי
שילוח בינלאומי!
מלאו פרטיכם ונציגנו יצרו עמכם
קשר מיידי!

אל תחזרו על הטעויות שעשו אחרים בשילוח בינלאומי
כיום, כשיותר ויותר אנשים וגורמים מהסקטור הפרטי והעסקי משתמשים בשירותים של חברות שילוח מארה"ב ושילוח בינלאומי, התחום מפותח מאוד. קשה אפילו לספור את מספר החברות שמספקות שירותי שילוח כאלו וקשה עוד יותר לשים את האצבע על מה מבדיל אותן זו מזו.

אנשים הזקוקים לחברת שילוח בינלאומי להתנהל מולה ועמה, עושים לעיתים כמה טעויות קריטיות שכדאי שתמנעו מהן אם אתם רוצים ליהנות משילוח איכותי במחיר אטרקטיבי.

אחת הטעויות היא כאמור, תשלום גבוה מדי. מחירים של שילוח יכולים להשתנות מחברה לחברה ואין סיבה שדווקא אתם תהיו אלו שמשלמים מחיר מופרז מדי עבור השירותים הללו. הפתרון היעיל ביותר הוא להשתמש בחברה שתפקידה היא לבחון את חברות השילוח השני ולבצע השוואת מחירים אובייקטיבית ויסודית שתאפשר לכם לבחור מבין הצעות המחיר השונות, את זו שהכי משתלמת לכם. לכן אל תבחרו בחברת השילוח הראשונה שאתם נתקלים בה, אלא בצעו סקר שוק יסודי באמצעות גורם חיצוני שיסייע לכם בכך.

עוד טיפ חשוב מאוד
הטיפ הבא לא נוגע רק לשילוח בינלאומי אלא בכלל, גם להתנהלות האישית שלכם וגם להתנהלות העסקית. כשאתם בוחרים גורם מסוים להתנהל מולו, בדקו מהן ההמלצות שיש עליו ועם איזו תחושה יוצאים לקוחות שהשתמשו בשירות. לכן, לאחר שאתם מקבלים את השוואת המחיר של חברות שילוח מארה"ב, שווה גם לבדוק לעומק את זו שהציעה את המחיר המשתלם ביותר. עם בנוסף לתמחור הנוח מדובר בחברה עם המלצות ורזומה עשיר, שתוכל לטפל בתהליך השילוח שלכם על הצד הטוב ביותר – זכיתם וכדאי כבר להתחיל עמה את ההתקשרות המוצלחת.

גם פה מדובר בהימנעות מטעות נפוצה, של אנשים שלא בודקים לעומק את החברות אותן הן בוחרים לשילוח בינלאומי וגם אם לא נתקלים בשירות מתחת לכל ביקורת, הרי שלכל הפחות עלולים להיתקל בחברה עם כוונות טובות אך חוסר ניסיון. לכן מעבר למחיר, בררו היטב אם סוג המיטלטלין שאתם רוצים לשלוח לחוץ לארץ עומד בסטנדרטים וביכולות של אותה חברת שילוח ושהיא מסוגלת להתמודד עם שילוח איכותי ובטיחותי שלהם. 

חברות שילוח מארה"ב