מאמרים:

חסכו עד 40% במחירי
שילוח בינלאומי!
מלאו פרטיכם ונציגנו יצרו עמכם
קשר מיידי!

החשיבות של השוואת מחירי שילוח בינלאומי
שילוח בינלאומי אווירי הוא עניין לא זול ועדיין, אין סיבה שתצטרכו לשלם מחיר מופרך עבור חבילות שמועברות לחו"ל או עבור מיטלטלין שאתם צריכים לייבא מארץ זרה לארץ.

כדי לקבל הצעת מחיר שתתאים לצרכים שלכם, כדאי לפנות לחברה מקצועית שתערוך עבורכם השוואת מחירים של שילוח בינלאומי. שימוש בחברה שמכירה לעומק את חברות השילוח בשוק ויכולה למסור להם מידע מדויק ולרכז עבורכם את המידע החיוני עבורם, יכול לחסוך לכם משאבים רבים, זמן וכסף. במקום שתצטרכו להתעסק עם השוואת המחירים בעצמכם, אחרים יעשו זאת ואתם תהיו פנויים לעניינים חשובים אחרים כגון: אריזת המשלוחים, הכנת החנות עבור המלאי שעומד להגיע ועוד.

מה משפיע על מחירי שילוח בינלאומי?
מחירי המשלוחים מושפעים מכמה גורמים, שהעיקרי ביניהם הוא היקף הסחורה אותה אתם מעוניינים לשלוח או לקבל. הסחורה יכולה להימדד בכמות (למשל, של מכולות) או במשקל, אבל בכל מקרה אתם זקוקים למידע הזה על-מנת שיוכלו לבצע עבורכם השוואת מחירים או שתערכו אחת כזו בעצמכם.

עניין נוסף שמשפיע על התהליך הוא המיסוי על יבוא, יצוא, משלוח וכיוצא בזאת. חוקי שילוח בינלאומי הם עניין מורכב ויש אנשים המתמחים בהבנה מעמיקה של החוקים על בוריים, במטרה לסייע לכל מי שמעוניין להשתמש בשירותי שילוח ולהוביל סחורות ומיטלטלין ממדינה למדינה. מכיוון שהחוקים משתנים מארץ לארץ, רצוי לשכור בעל מקצוע עם ניסיון, שיוכל לספק לכם מידע מהימן ומדויק לגבי עלויות אפשרויות של התהליך שלכם.

גורמי השפעה נוספים
מי שקשוב לאירועים אקטואליים, יכול להיות ששם לב כי ענייני
שילוח בינלאומי אווירי מתעכבים לעיתים בשל עיצומים, שביתות ואפילו אי-סדר מנהלתי בגורמים מסביב שתומכים בקיום התהליך: נמלים, רשתות הדואר והשילוח וכדומה. על חלק מהאירועים אין שליטה ונאלצים להתמודד עמם במידה והם קורים ועל כן גם לא ניתן לצפות אותם מראש. הטיפ היחיד שאנו יכולים להעניק לכם בנושא זה הוא לגלות אורך רוח ולפעול בכל האמצעים שנמצאים לרשותכם, על-מנת לזרז את הגעת המשלוח שלכם מישראל לחו"ל או ההיפך, על-מנת ששגרת העבודה שלכם לא תפגע.

שילוח בינלאומי אווירי