מאמרים:

חסכו עד 40% במחירי
שילוח בינלאומי!
מלאו פרטיכם ונציגנו יצרו עמכם
קשר מיידי!

הקשיים של רילוקיישן והקשר לשילוח בינלאומי
רילוקיישן אינו צעד פשוט והקביעה הזו אינה סותרת את העובדה כי מדובר בצעד מרגש ומשמח. אחרי הכול, מי שהחליט שעתידו התעסוקתי נמצא מעבר לים, אם באופן זמני בלבד ואם לטווח ארוך ואף לצמיתות, חש נרגש ומלא תקווה אל מול השינוי שהוא עומד לחולל בחייו.

יחד עם זאת, יש הבדל משמעותי בין רילוקיישן לבין ביקור – גם אם ארוך -בארץ זרה. אפילו אם ביקרתם פעם במדינה ושילבתם זאת עם עבודה בה, ברילוקיישן אנו מדברים על העתקת חיים שלמים למדינה אחרת. לעיתים, לא מבינים כמה אלמנטים פיזיים ומנטליים משאירים מאחור, עד שנכנסים לתהליך ומגלים שהוא סבוך, לא רק לוגיסטית, אלא גם נפשית.

במידה ואתם רווקים, הרילוקיישן אמור להיות לכאורה מעט יותר קליל. אתם משאירים מאחור משפחה, חברי ילדות, אורך חיים, מנהגים וכמובן – את הקולגות ואת העבודה הקודמת שלכם. אולם עדיין, מדובר בשינוי גדול גם למי שלא מעביר איתו גם בן או בת זוג וילדים. כשמדובר בבעלי משפחות, הרילוקיישן יכול להתבטא גם בקשיים משמעותיים, משום שגם בני המשפחה צריכים לעשות שינוי טוטאלי בחיים שלהם. הילדים נאלצים להיפרד מחברים ומהשפה והתרבות עליה התחנכו ובני הזוג שמים מאחוריהם את משפחתם ואת הקריירה שלהם עצמם.

אז מה יקל על המצב?
ישנם כמה טיפים להתגברות יעילה על אתגרי הרילוקיישן וראשית אנו נדגיש היבט ספציפי: מחירי שילוח ימי בינ"ל. אם אי פעם עברתם דירה בארץ, קחו את הבלגן הלוגיסטי והכפילו אותו פי כמה. שילוח ימי בינ"ל בינלאומי של מיטלטלין של משפחה שלמה לחו"ל הוא כמעט עבודה במשרה מלאה בפני עצמו ולכן אנשים רבים העומדים בפני רילוקיישן שוכרים חברה חיצונית שתדאג לכך. היבט חשוב בתהליך של שילוח בינלאומי הוא השוואת מחירים. גם במקרה זה, רצוי לשכור בעלי מקצוע מיומנים וישנן חברות המתמחות בביצוע סקרי שוק על-מנת לתת לכם את הצעת המחיר המשתלמת ביותר.

מעבר לענייני שילוח בינלאומי, הכינו את בני המשפחה למעבר ככל הניתן ובמיוחד את הילדים. שתפו אותם בכל צעד בתהליך, הרגיעו אותם והיו שם בשבילם.


 

שילוח ימי בינ"ל