מאמרים:

חסכו עד 40% במחירי
שילוח בינלאומי!
מלאו פרטיכם ונציגנו יצרו עמכם
קשר מיידי!

בלת"מים בשילוח בינלאומי
משלוחים בינלאומיים הוא נושא שעלה לכותרות בשנים האחרונות, במיוחד בהקשר של קניות אונליין. האזרח הממוצע גילה את נפלאות הקניונים המקוונים ואנשים רבים מזמינים ביגוד, צעצועים, מכשירי חשמל ואפילו מוצרי צריכה כגון מזון ותוספי מזון, דרך האינטרנט. חלק מהחנויות ממוקמות בארץ וחלק בחו"ל, אך בכל מקרה מדובר על שדרוג רציני מהימים בהם נאלצנו לבקר פיזית בחנויות ולברור מתוך מלאי דל – יחסית – שהן החזיקו על המדפים.

עם התפתחות התחום, נתקלו לקוחות רבים גם בבעיות. חברות הדיוור וחברות שילוח ימי לאירופה לא עמדו בעומס ההזמנות ואנשים ממתינים זמן רב ולעיתים מגלים שהחבילות שלהם לא הגיעו ליעדם או שהזמינו משהו והוא ממתין להם בסניף דואר לא נגיש ומרוחק ממקום מגוריהם.

זוהי רק דוגמה אחת לאירועים בלתי צפויים שיכולים להתרחש בתהליך של שילוח בינלאומי. ישנן עוד כמה דוגמאות, שמה שמבדיל אותן זו היכולת למנוע את האירועים הבלתי צפויים מראש.

השוואת מחירים של שילוח בינלאומי
כדי לא להיות מופתעים לרעה ממחירי השילוח, רצוי לערוך השוואת מחירים מקדימה. זו תספק לכם תמונה ברורה לגבי העלויות שעומדות להיות לכם ולא תצטרכו להתמודד עם הוצאה מתסכלת שלא התכוננתם אליה. הדרך הפשוטה ביותר לערוך את השוואת המחירים הזו היא באמצעות חברה חיצונית המתמחה בבדיקת מחירי משלוחים בינלאומיים ומסירתם ללקוח. כל מה שאתם צריכים לעשות זה למסור לחברה מידע כמה שיותר מדויק הודות מה שאתם מבקשים לשלוח והעובדים המקצועיים יחזרו אליכם עם הצעת מחיר מגובשת שתאפשר לכם להבין בדיוק מה גודל ההוצאה העומדת בפניכם.

התכוננו כמה שיותר
כמו בכל תחום, הכנה מוקדמת בתחום של שילוח בינלאומי או שילוח ימי לאירופה תאפשר לכם לקחת בחשבון גם אירועים בלתי צפויים ולהיות מוכנים אליהם. כמובן שישנן סיטואציות שלא ניתן לצפות מראש, למשל, שביתה בשירותי הדיוור, אך אם תשלחו את המיטלטלין או החבילה מספיק מוקדם, עיכוב כזה לא ישפיע עליכם בצורה משמעותית אם בכלל. לכן לאחר שקיבלתם את הצעת המחיר, התניעו את התהליך ובצעו את הפעולה של שילוח בינלאומי, כמובן תוך בחירה של חברת שילוח אמינה ומקצועית מעבר למחיר.

 

שילוח ימי לאירופה