מאמרים:

חסכו עד 40% במחירי
שילוח בינלאומי!
מלאו פרטיכם ונציגנו יצרו עמכם
קשר מיידי!

הסיבה שבגללה כל כך קריטי להשוות מחירים של שילוח בינלאומי
שילוח בינלאומי אינו עסק פשוט כלל וכלל. הוא כולל לוגיסטיקה סבוכה המורכבת גם מהאריזה, גם מהשילוח הפיזי עצמו וגם מעניינים ביורוקרטיים הן בארץ המוצא והן בארץ היעד. מתווספת לכך העובדה ששילוח לארץ אחרת נעשה בדרך כלל במסגרת של רילוקיישן או מעבר דירה לחו"ל ותקבלו סיטואציה מלחיצה למדי שבתוכה עליכם להתנהל בקור רוח ולוודא כי אתם מקבלים את השירות הטוב ביותר מכל הגורמים הנוגעים בדבר.

לעומת זאת, ישנן החברות לשילוח בינלאומי. חברות אלו מעוניינות מצד אחד להעניק לכם שירות ללא תחרות שפעמים רבות כולל בתוכו את כל האספקטים של השילוח: אריזה, שילוח ימי לחול, משלוח וטיפול בביורוקרטיה. מצד שני, הן מודעות היטב גם למכבש הלחצים שהלקוחות נמצאים בו. לכן, ההמלצה שלנו היא לערוך סקר שוק מדויק בטרם אתם בוחרים חברה שתבצע עבורכם את המהלכים הללו ותספק לכם שירות בתמחור הוגן ונוח.

הגורמים שמשפיעים על מחירי השילוח
כל פרויקט של שילוח נבדל מאחרים במחירים שלו. ישנו הבדל למשל בין מעבר דירה ורילוקיישן, הכולל שילוח של תכולת בית, לבין שילוח של מפעל שלם אל מעבר לים כולל המיכון הכבד, לבין למשל משלוח עדין של ציורים מפוארים לתערוכה בחו"ל. בשל ההבדלים המהותיים במיטלטלין, קיימים גם הבדלים במחירים ובנוסף לכך, גם חברות השילוח נבדלות זה מזה במחירים שהן מציעות עבור כל סוג של תכולה ויש להן מערך שיקולים משלהן כגון מספר הפריטים, משקלם, ארץ היעד שלהם וכדומה.

לכן, חשוב לבדוק לעומק ולהשוות מחירים. חברה אשר מציעה מחירים נוחים מאוד על שילוח בינלאומי של תכולת בית, ייתכן ותתאים לכם פחות משום שאתם מעוניינים לשלוח כלי נגינה לקונצרט חשוב. כדאי כמובן להביא בחשבון המלצות ממכרים שכבר השתמשו בשירותי החברה, אך גם במקרה זה ההמלצה הגורפת היא לא להסתמך על דבריהם בלבד וליצור קשר עם החברות עצמן. פעמים רבות אתם תגלו כי התמחור מותאם אישית בהתאם לצרכים שלכם ומשתנה ממה שמכר או קולגה שילמו עבור שירותים של שילוח ימי לחול למיטלטלין שלהם.

 

שילוח ימי לחול