מאמרים:

חסכו עד 40% במחירי
שילוח בינלאומי!
מלאו פרטיכם ונציגנו יצרו עמכם
קשר מיידי!

הקשר בין רילוקיישן לשילוח בינלאומי
איזו התרגשות! בקרוב אתם עוברים דירה לא לרחוב ממול, אלא למדינה שונה לגמרי. רילוקיישן הוא צעד גדול והוא כרוך בהמון חששות ובהמון צעדים קטנים בדרך, שיחד מרכיבים את התהליך שבסופו אתם תקומו כל בוקר לעבודה החדשה שלכם, שתהיה בסביבה חדשה ואחרת.

אחד הדברים שצריך לבדוק בהקשר של רילוקיישן, הוא שילוח בינלאומי. אם חשבתם שאריזה והובלה בתוך הארץ הם עניינים לוגיסטיים מורכבים, הרי שמדובר בשילוח למדינות מעבר לים, כגון שילוח לקנדה, הלוגיסטיקה והביורוקרטיה עולות כמה רמות למעלה.

עוד היבט של רילוקיישן שלא תמיד נותנים עליו את הדעת הוא ההוצאות הכספיות. קנסות יציאה מגורמים שונים יחד עם הרשמה של הילדים לבתי ספר חדשים, הובלת תכולת הדירה בתוך ארץ היעד, רכישה של מכונית וחפצים נוספים וכמובן גם הטיסות עצמן. כל אלו מצטברים לכדי סכומים משמעותיים ולכן, יש משמעות לא מבוטלת לעריכת סקר שוק והשוואת מחירים מסודרת בין חברות של שילוח בינלאומי. אם המטרה שלכם היא לחסוך בהוצאות, כדאי שתכירו את רמות התמחור השונות הקיימות בשוק ובהתאם להן תבחרו את החברה שהכי מתאים לכם לעבוד איתה.

מה עוד חשוב חוץ משילוח בינלאומי?
בדקו אם החברה איתה אתם עומדים להתחיל את ההתקשרות, מציעה שירותים נוספים מעבר לשילוח בינלאומי. למשל, שירותי אחסון במדינת היעד. במיוחד ברילוקיישן, ישנם מצבים בהם מגיעים למדינה החדשה ומגלים שהיא עדיין לא מוכנה למגורים ולשימוש. במקרה כזה יש לאחסן את המיטלטלין וגם לתחום זה רמות תמחור משתנות שכדאי לערוך ביניהן השוואת מחירים. אחסון ברמה גבוהה יעניק לכם שקט נפשי ויאפשר לכם להתפנות להכנת הדירה לאכלוס כמה שיותר מהר, בזמן שהתכולה שלכם ממתינה לכם בבטחה.

דבר נוסף שאנו ממליצים לכם לברר במקרה של שילוח לקנדה, הוא את מידת הניסיון שיש לחברת השילוח עם תהליכים של רילוקיישן ועם האתגרים שעלולים לצוץ במהלך הדרך. אנחנו מאחלים לכולם מעבר קל וזורם, אבל במידה ויש בעיות אתם צריכים לדעת כי יד גב חזק מאחוריכם שיטפל בהן. אחרי שתבדקו את כל הפרמטרים האלו ותשוו מחירים, הרילוקיישן שלכם יהיה קליל ונעים.

 

שילוח לקנדה