מאמרים:

חסכו עד 40% במחירי
שילוח בינלאומי!
מלאו פרטיכם ונציגנו יצרו עמכם
קשר מיידי!

שילוח בינלאומי איכותי למיטלטלין שלכם
שילוח מכולה בינלאומי הוא תחום רחב המהווה בעצם ביטוי גג לסוגים שונים של משלוחים, שנבדלים זה מזה במיטלטלין אותם כוללים במשלוח. למשל, משלוח בינלאומי של חפצי אומנות רגישים יהיה שונה במהותו ממשלוח של ריהוט כבד. הסוג הראשון מצריך טיפול מיוחד ואולי אפילו אריזה מותאמת אישית ואילו הסוג השני דורש אריזה עמידה שתגן עליו מפני שריטות ונזקים, אך יש פחות חשש שיישבר בדרך הארוכה או שיקרה לו נזק בלתי הפיך.

לא משנה איזה סוג של מיטלטלין אתם שולחים, הכי חשוב שתבחרו את החברה הכי מתאימה לכך. החברה הכי מתאימה לכם צריכה לעמוד במספר פרמטרים. ראשית, המחיר צריך להיות נגיש ומותאם לתקציב שלכם. כמובן שיש לקחת בחשבון שעל שירות איכותי צריך לשלם, אבל שווה לעשות סקר שוק בין החברות ולהבין מי נותנת את הצעת המחיר המשתלמת ביותר למה שאתם מעוניינים לשלוח.

שנית, שימו לב שהחברות נבדלות ביניהן לא רק במחיר, אלא גם במוניטין, המלצות והניסיון הספציפי שיש להן עם סוג המיטלטלין שלכם. לכן, אם אתם מעוניינים למשל להעביר כלי נגינה גדולים אך רגישים (כגון פסנתר), כדאי לבחור חברה שמתמחה בנושא שילוח מכולה בינלאומי של כלי נגינה ותציע לכם סל פתרונות שמותאם לצרכים שלכם: אריזה מותאמת, טיפול עדין ומדויק, אחסון בתנאים הולמים במידת הצורך ועוד.

התמודדות מרחוק עם שילוח בינלאומי
שילוח בתוך הארץ, גם אם נעשה מעיר אחת לעיר אחרת מרוחקת, עדיין מתרחש בגבולות מצומצמים יחסית. הדבר שונה מאוד בשילוח אל מעבר לים משום שבמקרה זה אתם נדרשים לשים את כל מבטחיכם בחברה אשר משלחת את החפצים שלכם מבלי שתהיה לכם יכולת שליטה על כך ומבלי שתוכלו לעקוב מקרוב אחר ההתרחשויות.

לכן שוב עולה הצורך לבחור בחברה אמינה ומוכרת, כזו שתוכלו לסמוך עליה בעיניים עצומות ולדעת שגם כשאתם לא נמצאים ליד הציוד הוא נשלח בצורה האיכותית ביותר שיש. לפעמים, יש אפילו צורך ללכת עם תחושת הבטן וכך להחליט איזו חברה תבצע לכם שילוח בינלאומי. בכל אופן, אנחנו מאחלים לכם מעבר קל.


 

שילוח מכולה