מאמרים:

חסכו עד 40% במחירי
שילוח בינלאומי!
מלאו פרטיכם ונציגנו יצרו עמכם
קשר מיידי!

התהליך של שילוח בינלאומי מתחיל הרבה לפני המשלוח
כשחושבים על שילוח מכולות בינלאומי, התמונה המצטיירת לרובנו בראש היא של מכולות עמוסות כל טוב, מועמסות על אניות ומטוסים ענקיים שעושים את דרכם למגוון יעדים בחוץ לארץ. זוהי אמנם תמונה די מאפיינת, אבל בשטח המציאות מעט שונה. שילוח בינלאומי מתחיל עוד הרבה לפני שהמכולות מועמסות ולעיתים קרובות מסתיים גם הרבה אחרי. לכן, כדאי להכיר לעומק את כל שלבי התהליך כדי להתחיל ולסיים אותו רגועים ותחת תחושת שליטה.

דעו מה אתם שולחים ואל תהססו להשקיע בבדיקה עמוקה של כך
כל חברת שילוח מכולות בינלאומי שתפנו אליה, תשאל אתכם בראש ובראשונה את השאלה האלמנטרית מכולן – "מה אתם צריכים להעביר?". כדי לקבל הצעות מחיר מהימנות וכדי שתוכלו להצליח להשוות מחירים בין החברות השונות, כדאי שתגיעו לשלב שהשאלה הזו נשאלת, עם תשובה מוכנה.

גם אם אתם מעוניינים להעביר תכולת דירה ועוד לא בדיוק בטוחים כמה ארגזים יהיו לכם ואם אכן תארזו כל צעצוע של הילדים, אתם צריכים לספק איזשהו אומדן לגבי היקף המשלוח. ככל שהאומדן שלכם יהיה מדויק יותר, תוכלו להשוות מחירים ביעילות יותר, לבחור חברה ולהתניע את התהליך שעתיד להסתיים בחו"ל.

שירותים נלווים של חברות שילוח בינלאומי
מעבר לשילוח עצמו, ישנם כאמור צעדים נוספים שקודמים לו. אחד מהם ואולי המאיים מכולם, הוא האריזה – עניין שאנשים רבים מעדיפים להימנע ממנו כמה שיותר. חברות השילוח מודעות לכך ולכן מציעות לעיתים גם שירותי אריזה, הכוללות אורזנים מקצועיים וחרוצים שמגיעים אליכם הביתה ואורזים את תכולתו ביעילות ובמהירות יחסים. יחד עם זאת, בדומה לנושא השילוח הבינלאומי, גם כשמבצעים השוואת מחירים על שירותי אריזה חשוב לדעת מה בדיוק הולכים לארוז, על-מנת לקבל את הצעת המחיר שהכי מתאימה עבורכם.

לסיכום, על-מנת להשוות מחירים בתחום השילוח הבינלאומי אתם צריכים להכיל היטב ומקרוב את התכולה אותה אתם עומדים להעביר. במקרה של ספק או חוסר זמן, ניתן להיעזר בחברים, משפחה ואפילו אנשי מקצוע שיסייעו לכם לאמוד את היקף התכולה שלכם ולהגיש בקשה כמה שיותר מפורטת לחברת השילוח.

 

שילוח מכולות