מאמרים:

חסכו עד 40% במחירי
שילוח בינלאומי!
מלאו פרטיכם ונציגנו יצרו עמכם
קשר מיידי!

שילוח בינלאומי מחוץ לארץ לישראל
האסוציאציה המידית לצמד המילים "שילוח בינלאומי" היא של שילוח סחורות מישראל למדינה כלשהי בחוץ לארץ. בין אם מדובר ביצוא של מוצרים למכירה בחו"ל ובין אם מדובר במשלוח תכולת דירה, מפעל או ארגון שלם שעובר אל מעבר לים, כמעט אף פעם לא מזכירים את הנושא של שילוח בינלאומי מחוץ לארץ אל הארץ.

ובכן, יש לא מעט אנשים שהנושא הזה דווקא קרוב אליהם מאוד והם מתחלקים לשני סוגים עיקריים:
  1. תושבים חוזרים. מדובר באנשים שהיגרו מחוץ לישראל, חיו בה כמה שנים וכעת חוזרים לארץ. פעמים רבות הם מהגרים כצעירים רווקים ועם חזרתם הם כבר אנשי משפחה, שצריכים להעביר תכולת בית של משפחה שלמה, כולל ציוד, רהיטים, משחקי ילדים ועוד.
  2. יבואנים של מוצרים שונים. יבוא לארץ הוא ענף משגשג מאוד ויזמים, בעלי חנויות, בעלי עסקים וכדומה, מייבאים מוצרים אותם הם מוכרים לקהל המקומי.

מדוע חשוב להשוות מחירים של שילוח בינלאומי?
לא משנה באיזה סוג של אוכלוסייה מדובר – אנשי העסקים או השבים לישראל, לכולם חשוב ובצדק לחסוך כמה שיותר עלויות בתהליך. לכן, השוואת מחירים בין חברות שילוח סחורות שונות הוא הצעד הראשון אותו יש לבצע, כאשר מעוניינים בשילוח מטלטלין מחו"ל לארץ. הדבר נכון במיוחד כלפי יבואנים של מוצרים. ייבוא במחירים נמוכים יותר יסייע לקיים אחד משני תנאים: או שהם יצליחו להוריד את המחירים ביחס לשוק וליהנות מתדמית יוצאת דופן ומיתוג של עסק בעל תמחור אטרקטיבי, או שהם ישאירו את אותם מחירים והרווח שלהם עליהם יהיה גדול יותר, משום שמלכתחילה עלויות היבוא לא היו גבוהות.

מסרו מידע מדויק
יש חברות לשילוח בינלאומי אשר מבססות את הצעת המחיר שלהן על משקל הפריטים ויש כאלו שעל כמותם. השוואת מחירים תאפשר לכם להבין היכן ההבדלים בין  כל חברה, איזו כמות משתלם לכם לייבא על-מנת לעמוד בדרישות המחיר שלה והאם יש הנחות על כמויות ומשקלים שונים. לשם כך אספו מראש את כל המידע הנחוץ והעבירו אותו במדויק לחברת השילוח, שתכין לכם הצעת מחיר ברורה ומסודרת.


 

שילוח סחורות